< Wróć

Ty kochasz My dbamy – akcesoria z odblaskiem

Kiedy w domu pojawia się pies, wraz z nim wkracza najczystsza i najbardziej bezinteresowna forma miłości, wierności i oddania. Trudno jej nie odwzajemniać, kiedy para psich oczu wpatruje się w swego właściciela z niekończącym się zaufaniem, przywiązaniem i radością.
Pamiętajmy, że posiadanie psa to ogromna radość, ale także odpowiedzialność, która wiąże się z licznymi obowiązkami, rozwagą, lecz także czułością i otwartością. Bezinteresownej i ponad miarę szczerej psiej miłości nie można zawieść, zaś najlepszym sposobem na okazanie jej jest nieustająca i podbudowana mądrością dbałość o pupila. Firma CHABA wspiera właścicieli czworonogów we wszelkich przejawach troski o zaspokajanie różnorodnych psich potrzeb. Nasze hasło jest proste, a zarazem wymowne: Ty kochasz, my dbamy.
Zachęceni wybuchem pięknej zielonej wiosny oraz napędzani niekończącą się miłością do zwierząt stworzyliśmy nową serię produktów, zainspirowaną radością i barwnością kwitnącego wokół wiosennego świata. Nadchodzą słoneczne miesiące, kiedy lubimy przebywać na świeżym powietrzu, przesiadywać na działce, spacerować przez długie godziny, spędzać czas nad jeziorem – nawet wtedy, kiedy zajdzie słońce, ponieważ wieczory i noce stają się coraz cieplejsze. Jednak wieczór to nadal wieczór, a noc to noc – łatwo stracić czworonożnego ulubieńca z zasięgu wzroku. Dlatego z ogromną satysfakcją prezentujemy Państwu wyposażone w elementy odblaskowe designerskie obroże oraz smycze, zarówno pojedyncze, jak i regulowane. Motywem przewodnim produktów jest widoczność przejawiająca się w dwójnasób: po pierwsze akcesoria te są widoczne nawet po zmroku, dzięki czemu pozwalają na szybkie zlokalizowane rozbrykanego czy zagubionego psiaka. Po drugie: soczyste, wyraziste, wyjątkowo radosne barwy i nowoczesne wzornictwo sprawiają, że zwierzak niewątpliwie wyróżni się podczas spacerów. Wybór spomiędzy aż sześciu zwracających uwagę kolorów z pewnością pozwoli na dobranie wersji najodpowiedniejszej dla Twojego futrzastego przyjaciela. Obroże i smycze z nowej serii – tak ja wszystkie nasze produkty – zaprojektowane i wykonane zostały w Polsce, w ścisłej współpracy z doświadczonymi weterynarzami i cenionymi hodowcami. Obroże są pewne i wytrzymałe, świetnie przylegają, ale i nie zaciskają się zbyt mocno. Smycze wykonane zostały tak, by nie ciągnąć się za psem, a jednocześnie sprawdzają się w sytuacjach, gdy zwierzak z różnych powodów nie powinien oddalać się od nogi właściciela. Odblaski umiejętnie wplecione w taśmę, wysokiej jakości materiały, skrupulatne, dokładne wykonanie oraz fakt, że obroże i smycze są widoczne po zmroku to cechy, które zapewniają pupilowi bezpieczeństwo, i to przez cały rok, nawet zimą, gdy zmrok zapada bardzo wcześnie.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że żywy, nowoczesny design wprowadzi jeszcze więcej radości do nieporównywalnej z niczym innym pięknej więzi, która zawsze tworzy się pomiędzy każdym odpowiedzialnym właścicielem a psem, a obecność wplecionych w taśmę elementów odblaskowych pomoże zachować niezbędne bezpieczeństwo, tak ważne podczas eskapad o każdej porze roku.