< Wróć

Ty kochasz My dbamy – akcesoria z linii Comfort

Mówi się, że pieskie życie to życie pełne wyrzeczeń i trudności. My – nauczeni doświadczeniem naszym, naszych Klientów i ich czworonożnych pupili – sądzimy jednak, ze jest wręcz przeciwnie, szczególnie jeśli futrzak obdarzony jest miłością i pełną troski opieką. Powiedzmy sobie szczerze – trudno jest nie kochać psa! A jak mawiamy w Chabie – Ty kochasz, my dbamy  i Tym razem nasza dbałość połączona z intensywną pracą zaowocowała stworzeniem zupełnie nowej linii naszych produktów, w której stawiamy na pełen komfort. I czworonogów, i ich właścicieli. Linia Comfort to barwne, świetnej jakości i bardzo wygodne szelki i obroże – w różnych kolorach i rozmiarach. Dzięki nim nasz pupil nie tylko wyróżni się podczas spaceru radosnym designer, ale również – a nawet przede wszystkim – będzie czerpał wielką satysfakcję wynikającą z ogromnej wygody. Właściciele z kolei będą spokojni o zdrowie psiaków i ich bezpieczeństwo. Przedstawiamy nasz najnowszy asortyment – mocne, komfortowe, oddychające, stabilne i wodoszczelne szelki oraz obroże, dzięki którym Twój ukochany pies pozna nowy wymiar wygody i jeszcze bardziej pokocha wspólne spacery.

 

SZELKI Z LINII COMFORT

Psy to stworzenia niezwykle ciekawskie. Nic dziwnego – ich nosy to niesamowite dzieło natury. Rzadko kto zdaje sobie sprawę, że u człowieka nabłonek, który jest odpowiedzialny za rejestrowanie zapachów, przeciętnie ma powierzchnię nieprzekraczającą 7 cm². Przeciętny pies dysponuje nabłonkiem o powierzchni… około 400 cm²! Łatwo więc zrozumieć, że podczas spacerów pupil niejednokrotnie wyrywa się, aby zbadać źródło jakiegoś zapachu. Dlatego warto zapewnić psiakowi odpowiednie wyposażenie, dzięki któremu nie będzie się nam wyrywał, a szarpanie za smycz nie spowoduje bolesnych urazów. Kiedy smycz ulega nadmiernemu naprężeniu, czworonóg narażony jest nie tylko na stres, ale również podduszenie i kontuzję kręgosłupa. W sukurs przychodzą szelki z nowej linii Komfort. Wykonane zostały z wodoszczelnego i wytrzymałego materiału typu kodura podszytego miękką, oddychającą siateczką umożliwiającą odpowiednią wentylację ciała zwierzaka oraz pozwalającego na uniknięcie otarć. Szelki obejmują znaczną powierzchnię ciała psa, co sprawia, że ryzyko uszkodzeń układu kostnego w przypadku szarpnięcia jest wyraźnie zminimalizowane. Prosta, bardzo stabilna konstrukcja pozwala na szybkie i intuicyjne założenie szelek i uniknięcie niepotrzebnego stresu. W chłodniejsze dni szelki mogą pełnić rolę stylowego kubraczka. Produkt dostępny jest w czterech rozmiarach i pięciu kolorach – czterech jaskrawych i wyrazistych oraz w klasycznej czerni.

 

 

OBROŻE Z LINII COMFORT

Czy wiedzieliście, że psie kolczatki i obroże z kolcami zostały wymyślone przez starożytnych Greków w celu ochrony psiego gardła od kłów wilka? Na szczęście współcześnie możemy sobie pozwolić na wyposażenie czworonoga w obrożę, której celem nie jest odstraszanie drapieżników, ale komfort wspólnego spacerowania pełnego nie tylko radości, lecz także poczucia pełnej kontroli nad ciekawym świata zwierzakiem. Trwała konstrukcja, ogromna funkcjonalność i wysokiej jakości wodoodporny materiał typu kodura podszyty przepuszczającą powietrze siateczką gwarantują wytrzymałość i wysoki komfort użytkowania. Obroża podszyta jest miękką, przyjemną dla ciała zwierzaka siateczką chroniącą od ewentualnych otarć. Produkt ten doskonale sprawdzi się jako niezbędne akcesorium podczas uczenia pupila chodzenia na smyczy, a miękkość materiału zminimalizuje skutki szarpnięć czy prób wyrwania się. Obroża dostępna jest w dwóch rozmiarach i pięciu kolorach – czterech jaskrawych i wyrazistych oraz w klasycznej czerni.