< Wróć

4 pory roku z CHABA

Ty kochasz, my dbamy… przez cały rok!

„Pory roku istnieją po to, by nigdy się nie znudzić” – twierdzi pisarz Taras Prochaśko. I dużo jest w tym stwierdzeniu prawdy, bo dzięki zmienności pór roku możemy wygrzewać się latem, zbierać kasztany jesienią, zjeżdżać na nartach zimą i z zachwytem obserwować odradzającą się przyrodę wiosną. I choć przecież niemal każdemu zdarza się czasem narzekać, że wiosna jest zbyt deszczowa, lato zbyt upalne, jesień za mało złota, a zimą mróz szczypie w nos i uszy, to warto docenić tę niesamowitą zmienność i cykliczność natury. Tak jak doceniają ją psy! Nasi czworonożni przyjaciele kochają spacery bez względu na warunki, a o każdej porze roku potrafią znaleźć w trawie, śnieżnej zaspie czy pod drzewem coś wartego uwagi.

Obowiązkiem odpowiedzialnego właściciela jest zadbanie o komfort i bezpieczeństwo rozbrykanych podopiecznych i takie dobranie akcesoriów, aby bez względu na porę roku zwierzak czuł się podczas spaceru dobrze. W firmie Chaba doskonale wiemy, że bezpieczeństwo i wygoda naszych podopiecznych ważne są przez cały rok. Jako wielcy miłośnicy zwierzaków dbamy o ich wyposażenie  i pamiętamy, że to, co sprawdza się podczas ciepłych dni, niekoniecznie będzie służyło, gdy nastanie plucha. Dlatego w ofercie Chaby znaleźć można najwyższej jakości akcesoria na każdą porę roku!

 

Lato to czas wyjazdów, odpoczynku i wspaniałej zabawy. Wśród akcesoriów Chaby można znaleźć pasy i szelki do samochodu wyposażone w wytrzymały, bardzo skuteczny amortyzator. W ofercie znajduje się także szereg obróż i smyczy, który przydadzą się podczas długich wakacyjnych spacerów. Czerwiec, lipiec i sierpień to również czas, kiedy słońce przygrzewa wyjątkowo mocno – warto się więc zaopatrzyć w szelki wyposażone w zwiewną warstwę zapewniającą odpowiednią cyrkulację powietrza. Wykorzystywana w naszych akcesoriach siateczka dystansowa jest miękka, bardzo lekka i szybkoschnąca. W ofercie Chaby znajdują się też przewiewne regulowane kagańce, które nie ograniczają psiakowi możliwości swobodnego oddychania, które jest niezbędne dla prawidłowej termoregulacji.

 

Jesienią aura nieco pochmurnieje, a temperatura się obniża. Nie przeszkadza to jednak naszym pupilom w radosnej eksploracji ubłoconego świata. Smycze Chaba uszyte są z materiałów, które nietrudno jest utrzymać w czystości. Łatwe do uprania są także lekkie ubranka z dzianiny wełnianej, które ochronią psy (szczególnie te małe albo młode) przed pierwszymi chłodami. Kiedy dnie zaczną się skracać, pupilowi z pewnością przydadzą się akcesoria wyposażone w elementy odblaskowe (na przykład obroża regulowana ze sprytnie wszytym odblaskowym ściegiem). Dzięki temu zwierzak będzie o wiele lepiej widoczny – nie tylko dla nas, ale także dla kierowców i rowerzystów.

 

 

Zima to czas kopania w śnieżnych zaspach i mroźnych wędrówek, często o świcie i po wczesnym zmroku. O tej porze roku również niezbędne są akcesoria wyposażone w odblaskowe elementy, które ułatwią nam bezpieczne poruszanie się z futrzastym przyjacielem. W ofercie Chaby znajdują się także bardzo ciepłe pikowane kurteczki, które idealnie sprawdzą się podczas przymrozków i większych ochłodzeń. Kurteczki świetnie utrzymują ciepło, uszyte są z oddychającego materiału oraz nie utrudniają ruchu i nie obcierają. A kiedy zwierzak powróci już z mroźnej przygody, w domu czekać na niego będzie przytulne legowisko – Chaba oferuje mnóstwo rozmiarów i wzorów.

 

Wiosna to potężny zastrzyk energii, którą warto wykorzystać na treningi, biegi i długaśne spacery, na które nie mieliśmy ochoty podczas miesięcy zimowych. Chaba proponuje linki i smycze treningowe o przeróżnych parametrach i wzorach, a także rozmaite rodzaje smyczy z amortyzatorem, który skutecznie zapobiega niekontrolowanym szarpnięciom, zapewniając płynną i przyjemną aktywność. W ofercie znaleźć można także kaganiec treningowy pomocny podczas nauki chodzenia psa przy nodze oraz gdy chcemy skorygować niepożądane psie zachowania.

Wszystkie nasze akcesoria od początku do końca powstają w Polsce, a główną ideą, która nam przyświeca, jest kompleksowa dbałość o pupili. Jesteśmy rodzinną firmą, a do naszej rodziny należą też czworonogi, o które troszczymy się z najwyższą starannością. Ta sama troska prowadzi nas podczas kreowania kolejnych produktów, które przydadzą się właścicielom psów w każdą pogodę i o każdej porze roku.